Firma funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Tyle lat na rynku to wielu zadowolonych klientów oraz gwarancja solidnych i precyzyjnych usług. By sprostać wysokim wymaganiom rynku zapewniamy najwyższą jakość usług. 

    

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianą zabudową wnętrz mieszkalnych oraz biurowych w meble na wymiar. Wykonujemy usługi, które charakteryzują się najwyższą jakością, terminowością oraz profesjonalizmem, co jest wynikiem naszego doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Nasza praca jest zarazem naszą pasją, co pozwala nam z zaangażowaniem podchodzić do każdego projektu.

 

Naszą specjalnością są meble kuchenne. Zawsze proponujemy klientom wiele alternatyw, by stworzyć kuchnię, która nie tylko będzie piękna, ergonomiczna i solidna, ale także funkcjonalna i w pełni dostosowana do indywidualnych preferencji swojego właściciela.

 

Wykonujemy również meble łazienkowe, pokojowe, biurowe, szafy wnękowe, garderoby oraz inne nietypowe meble na wymiar.

 

Zapraszamy do obejrzenia Galerii naszych aranżacji.

 

  • Specjalnością naszej firmy są nowoczesne, sprzyjające najnowszym trendom wnętrzarskim meble kuchenne. Miastem, w którym najczęściej spotkać można zrealizowane przez nas projekty jest Poznań, ponieważ to właśnie tutaj posiadamy siedzibę.
  • W większości wykonujemy nasze kuchnie na wymiar. Odpowiednio zaprojektowane meble kuchenne do zabudowy, pozwalają bardzo efektywnie zagospodarować nawet niewielkie i pozornie „nieustawne” przestrzenie, tworząc z nich miejsca, w którym przygotowanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością. Bardzo bogate doświadczenie i znajomość najnowocześniejszych, stosowanych w branży technologii, pozwalają nam na opracowywanie rozwiązań satysfakcjonujących nawet klientów o najbardziej wygórowanych oczekiwaniach. Realizowane przez nas meble kuchenne na wymiar to w pełni indywidualne rozwiązanie na długie lata.
  • Tworzymy meble dopasowane do stylu życia i możliwości każdego Klienta. Dbamy o ich funkcjonalność, trwałość, poczucie  estetyki, wręcz piękna - ze szczególną dbałością o detale. Jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu.

 

Produkowane przez nas meble kuchenne mogą zawierać fronty wykonane w całości z drewna, a także z płyty MDF pokrytej okleinami naturalnymi (w tym gatunki egzotyczne ) w wysokiej jakości lakiery oraz techniki łączone.

 

Do naszych mebli kuchennych proponujemy blaty laminowane różnych firm z trwałym i ciekawym wykończeniem, blaty kamienne i drewniane, konglomeraty. Nasze realizacje oświetlimy w sposób różnorodny, funkcjonalny i zarazem ciekawy. Używamy jedynie doskonałej jakości materiałów i akcesoriów.

 

Proponujemy Państwu sprzęt gospodarstwa domowego do zabudowy różnych firm.

 

Oferta naszej firmy przedstawia szeroką gamę mebli kuchennych wykonanych z różnorodnych materiałów najlepszego gatunku.